MÖBLER / Skåp & hyllor / Kabinettskåp 8181268
nr 818 1268
Kabinettskåp
Sent 1800-tal, längd: 67, djup: 42, höjd: 156
Kondition: mindre skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:28:23
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr
450 kr
1.100 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr